slideshow-img
Zpět  

Soutěž McDonald cup ožil

Publikováno: před měsícem


mcdon-cap-2022 Po dlouhé covidové pauze se opět rozběhly sportovní soutěže. Jedna z prvních byla McDonald Cup. V letošní roce byl už 23. ročník.Je to soutěž pro první stupeň základních škol, která je rozdělena na kategorie I. (1.-3.třída) a kategorie II. (4.-5.třída).
Společně s trenérem fotbalové školičky M. Kubínem jsme vyrazili s nejmladšími žáky z první, druhé a třetí třídy do Moravské Třebové na oblastní část. Zde jsme získali krásné druhé místo a postoupili do okresního kola ve Svitavách.
V okresním kole se nám tolik nedařilo a skončili jsme na šestém místě. Nedokázali jsme udržet tempo s věkově staršími protihráči. Dvě remízy a jedna prohra nestačily pro postup ze skupiny do semifinále. Radost z účasti byla veliká. Pro náš tým je to obrovská motivace.
Věřím, že v příštím roce nabyté zkušenosti zúročíme.
Děkuji všem hráčům za celkové nasazení a zápal pro hru.

 

https://photos.app.goo.gl/…Vc7


Za ZŠ Kunčina Adriana Dostálová